20 kwi 2009

Ekologiczna kosiarka do trawy

Od paru dni, przez przymrozki, moje poranki i wieczory toczą się ustalonym rytmem: zakrywam badylki, odkrywam badylki, zakrywam...itd. Na szczęście nie jest tego zbyt wiele, więc mogę się z nimi popieścić jak z jedynakiem. Mam tylko nadzieję, że mi tą miłość odwzajemnią. Magnolia ma dwa bardzo obiecujące pąki które wyglądają mi na kwiatowe, dziś posadziłam hortensję, jukki (prezent od kuzynki - bardzo, bardzo dziękuję) i masę czegoś co już nie pamiętam jak się nazywa ale jest śliczne i sentymentalne (jak moja mama to czyta, to niech poratuje sklerotyczną córkę i w komentarzach napisze, co za sadzonki mi dała).
Aha...
Obwieszczam wszem i wobec - mamy ekologiczną kosiarkę do trawy. Wystarczy Małemu od czasu do czasu stołeczek przestawić...





Ps. Z ostatniej chwili- od mojej rodzicielki (skopiowane z GG):
"umieszczenie komentarza na blogu przekracza moje nader skromne umiejętności, a te romantyczne delikatne to orliki,te bardziej przaśne to pierwiosnki.
Kosiarka jest super ale biorąc pod uwagę jej pozostałe umiejętności tata do Supraśla jej nie wypożyczy" (chodzi o min. urwanie przez Małego nowej rolety).

11 komentarzy:

 1. Podobno najlepszymi kosiarkami świata są moje ulubione zwierzaki, owce. Tylko wiesz, trudno potem siadać na takim trawniku ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj przydałaby mi się taka kosiarka!! Ja nie mam rolet - pożyczysz? ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba mamy kosiarki w podobnym wieku, mój też lubi strzyc,a do tego cały czas gada.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje magnolie już zakwitły. Jedna fioletowa, a jedna biała z fioletowym. Azalie mają napuchnięte pączki i jest ich całkiem sporo. Azali i pączków :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ata - nie wiesz co mówisz;)
  Alkakz - ta jest, gada do siebie. Długie monologi z refleksyjną nutą.
  Agnieszka - witaj:)W naszym regionie wszystko póżniej rozkwita, dziś znów był szron na trawie...

  OdpowiedzUsuń
 6. Aga kosiareczka cudowna
  gartuleje ja takiej nie mam :((


  zapraszam serdecznie po wyróżnienie
  http://basi.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń
 7. AAA! To już wiem po kim masz poczucie humoru :)
  Pozdrowienia dla Mamy.

  OdpowiedzUsuń
 8. I jeszcze -Friends Cię dopadł :). Na moim blogu;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale masz fajna kosiarkę i.... trawę. A ja walczę i walczę z chwastami. No ale jak się człowiek zabiera za kawał ziemi zaniedbany przez kogoś przez lata całe, to tak to jest...
  A pochwalisz się roślinkami? Z niecierpliwością czekam na fotki. Orliki uwielbiam, pierwiosnki też. No i magnolia-moje marzenie (jedno z wielu ogrodniczych).
  Pozdrawiam serdecznie :D

  OdpowiedzUsuń