19 lip 2010

Kurs Decoupage


Kochani, w odpowiedzi na Wasze e-maile:


W dniu 24 lipca (sobota) odbędzie się kurs decoupage w sklepie Zdobielnik (Białystok, ulica Świętojańska8). Będzie to pierwsze z serii szkoleń na którym zapoznam Was z podstawami techniki decoupage.

Koszt 75 zł, od godziny 10 do 13, materiały są wliczone w koszt kursu-wpłaty i kontakt bezpośrednio w sklepie lub przez stronę www.

6 komentarzy:

 1. Och, szkoda, że nie w Olsztynie:(
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że kurs zaczyna się już niedługo, bo ja w Białymstoku będę mieszkała dopiero od października (studia). Czy potem też przewiduje pani jakieś kursy dla początkujących?

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że tak. Sklep z zapleczem szkoleniowym prowadzą panie, które przygodę z decou zaczęły właśnie na jednym z moich kursów i teraz będziemy ze sobą współpracowały.

  OdpowiedzUsuń
 4. co tam u Jagienki słychać:))
  Alicja

  OdpowiedzUsuń
 5. Alu :) Przygotowuję właśnie wpis grunwaldzki, trochę to trwa, bo raz że zdjęcia zmniejszam a dwa, że opis chciała bym sensowny zrobić, jak najbliższy temu co czułam i widziałam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurcze, byle w ten dzień planowanego kursu nie było upału +40 st.C !!! Bo wtedy to...;/ Tak więc powodzenia i...chłodnego 24 lipca życzę:)))Złam pędzel!!! (zamiast 'połam pióro';))

  OdpowiedzUsuń