3 kwi 2009

Przenosiny bloga

Witam Was kochani serdecznie. Zdecydowałam się przenieść z moją galerią na bloggera. Długo to we mnie dojrzewało, bo nie lubię przeprowadzek zarówno realnych jak i wirtualnych. Zadomawiam się i ciężko mi przyzwyczajać się do nowego miejsca. Jednak narastająca liczba blogów jakie odwiedzam przyśpieszyła moją decyzję.
Co mnie skusiło? Między innymi, drobny, ale jakże przydatny "gadżecik" pozwalający na wyświetlanie informacji o nowych notatkach dodanych na zaprzyjaźnionych blogach. Bardzo lubię czytać co piszecie, wspaniale jest ogladać Wasze zdjęcia. Teraz będę mogła skuteczniej trzymać rękę na pulsie.
Przez jakiś czas postanowiłam prowadzić dwa blogi równolegle, potraktujcie to jak powolne pakowanie sie i przenoszenie klamotów do nowego mieszkania. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną a przenosiny pozwolą mi poznać wielu nowych, inspirujacych przyjaciół.
Wybaczcie mi też bałagan wirtualny. Musze wszystko tu poukładać, znaleść odpowiedni szablon..no i ogólnie zadomowić się. Na razie zaglądanie tu będzie Wam przypominało picie kawy na kartonach...ale postaram się zaserwować do tej kawy bardzo dobre ciacha.
Aga
ps. link do mojego "starego bloga"

7 komentarzy:

 1. no i super ze się przeniosłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. no, no! Witaj na Bloggerze :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. na razie jedna nogą. Wszystko mi się rozłazi...

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj Ago w Bloggerowych progach:) Rzeczywiście ten gadżecik, o którym piszesz jest b.przydatny. Mam nadzieję, że nie będziesz żałować przenosin:)
  Dodałam Cię do moich Ulubionych - nie gniewasz się mam nadzieję?

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Agnieszko
  melduje sie posłusznie na Twojej nowej stronie
  sprawdzam jak się tutaj poruszać

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo Wam dziękuję!
  Olla. jestem zaszczycona!

  OdpowiedzUsuń